O nás

Nabízíme tyto služby

Pro naše zákazníky hledáme a navrhujeme nejoptimálnější technické a technologické řešení pro zpracování dřeva a výrobu nábytku a stavebně truhlářských výrobků.

 

Zastoupení značek

Poradenství

Řešení, které Vám nabízíme, si můžete zdarma bezplatně otestovat přímo v showroomech našich dodavatelů. Nabízíme možnost navštívit množství dřevařských firem v Česku, Slovensku, Polsku nebo v Itálii.

Financování

Pomocí našich partnerů umíme zpracovat nábídky na financování technologií pomocí úvěru nebo leasingu. Zároveň se na nás můžete obrátit i v případě financování projektů přes dotační programy EU.

Instalace strojů a školení

Zabezpečujeme dopravu strojů a technologií přímo do Vašeho provozu. Stroje Vám naistalují kvalifikovaní technici naší firmy. Před samotnou instalací dostanete od nás kompletní informace pro přípravu prostoru, layout a technické informace ohledně spotřeby stlačeného vzduchu, kapacitu odsávání a příkon el.energie.

Pozáruční servis

Na všechny stroje poskytujeme pozáruční servis našimi kvalifikovanými techniky. Kromě samotného servisu poskytujeme také možnost školení obsluhy stroje, školení vybraných softwarových programů.

Záruční servis

Na všechny stroje poskytujeme záruční servis v délce 12/24 měsíců našimi kvalifikovanými techniky. Kromě samotného servisu poskytujeme také možnost školení obsluhy stroje, školení vybraných softwarových programů.

Zaškolovací tým

Náš zaškolovací tým tvoří technici:

Kamil Murín – vedoucí servisu,
Lubomír Pomajbík,
Jiří Obšel,
Zdeněk Kaderka,
Zdenko Knapec,
Lubomír Novotný,
Milan Ostrihoň,
Vladimír Smolka

O nás

Značka Tekma je na trhu už od roku 2005. Za tuto dobu jsme instalovali stovky dřevoobráběcích strojů v Česku a Slovensku. Naši dodavatelé patří mezi největší světové výrobce pro dřevařský průmysl. Dodáváme stroje jak pro velké výrobce, tak i pro střední a menší firmy. Pro naše zákazníky hledáme vždy takové řešení, které jim optimalizuje náklady a zvýší kvalitu finálních výrobků.

 

member-1

Stanislav Beran

+420 731 508 445
beran@tekma.cz

member-1

Leonardo Malloni

+420 736 681 848
malloni@tekma.cz

member-1

SERVIS A NÁHRADNÍ DÍLY

+420 548 212 320
asistence@tekma.cz