Nové stroje Biesse v SYMA PRODUCTION

selco_wn6

V měsíci listopadu 2017 jsme nainstalovali 2 nové dřevoobráběcí stroje od fy Biesse do úplně nové výrobní haly výstavářské firmy SYMA v Moravanech u Brna.


Jedná se o automatickou jednostrannou olepovačku hran, model Akron 1445 B, s plným servomotorickým ovládáním a srážkovací jednotkou a automatickou dělící pilu, model WNT 610 se zadní nakládací plošinou a přídavným bočním zavážením.

 

 

 

 

 

1.11.2017

Jak je vidět, instalace automatické dělící pily v SYMA pokračuje, a za to patří velký dík našim technikům, Lubovi Pomajbíkovi a Vláďovi Smolkovi, kteří instalaci provádí. Přes nelehké podmínky dokončované výrobní haly, kde se pohybuje ještě spousta dalších firem a řemesel, instalace pokračuje ke svému zdárnému konci.

 

 

 

24.10.2017

Tento týden jsme začali instalovat do nové výrobní haly fy SYMA PRODUCTION v Moravanech u Brna dva nové stroje. Jedná se o automatickou dělící pilu BIESSE, model SELCO WNT 610 3800 se zadní nakládací plošinou a boční zavážecí dráhou, a automatickou jednostrannou olepovačku hran BIESSE, model AKRON 1444B. Jedná se o stroj v plném servo motorickém vybavení a také drážkovací jednotkou, kterou výstaváři jako SYMA používají pro frézování drážek po olepení hrany.

Zatím jsme na začátku instalace, a doufáme, že vzhledem k termínu veletrhu WOOD-TEC se nám podaří včas v termínu stroje předat a zprovoznit.

 

SB