Stříkací automaty Cefla

V nabídce máme široký sortiment stříkacích automatů pro sériovou výrobu, tak i pro atypickou výrobu.

 

Model PRIMA

Striekací automat Prima
Stříkací automat Prima

Stříkací automat pro každého, kdo potřebuje stříkací automat pre každého, kdo potřebuje zvýšit kapacitu a kvalitu stříkání. Dílce se pohybují na papírovém pásu, na který se zachytávají přestřiky nátěrové hmoty. Oproti ručnímu stříkání úspora nátěrové hmoty je až 50%. Pracovní šířka stroje je 1300 mm, rychlost posuvu 1 – 3 m/min. Papírová role má délku 2800 m, jedno rameno stroje může nést 4 pistole.
Video stroja:

 

Model MITO P

Striekací automat Mito K
Stříkací automat Mito P

Je řešení pro malé a střední výrobce. Rameno může nést až 4 pistole se dvěma nezávislými okruhy.Model Mito P je kombinace flexibility a produktivity v jednom stroji. Na stroji Mito P je možné stříkat i lepidlo.

 

Model MITO B

Striekací automat MITO
Stříkací automat MITO

 

Stříkací automat MITO může být navržen s jedním nebo dvěma rameny oscilačními rameny. Stroj je vybavený rekuperačním CFB dopravníkem s papírovými filtry.  Dopravník CFB je speciální pásový dopravník s patentovaným stíracím/čistícím systémem pro zachytávání přestřiků nátěrových hmot, které se mohou následně znovu používat.

 

Model EASY

Striekací automat Easy
Stříkací automat Easy

Stroj EASY je ideální pro jakýkoliv typ nátěrových hmot. Tento stroj může být vybaven i vodním filtrem. Vhodné materiály kromě dřeva jsou také plasty, sklo, kovy, cementovláknité desky a kompozity. Model Easy je vhodný pro velkosériovou výrobu. Pracovní šířka může být až 1950 mm.

 

Model ROCTRE

Roctre
Stříkací automat Roctre

Stříkací automat navržený pro stříkání dílců při vysokých rychlostech. Stroj na vysokou produktivitu pro maximální efektivnost stříkání jakýchkoliv NH.

 

Model FLEXISPRAY

Flexispray na lišty
Flexispray na lišty

Stříkací automat Flexispray průběžný stříkací automat vhodný pro povrchou úpravu jakýchkoliv lišt. Možnost stříkat vodouředitelné laky, rozppouštědlové laky, jako i UV laky.

 

Model iBotic

Automat iBotic
Automat iBotic

Vysoce flexibilní stříkací systém, který produkuje dílce s vysokou úrovní nástřiku. Robotický systém umožňuje stříkat i hrany dílců nebodílce s nepravidelným tvarem. Stroj může pracovat v průběžném režimu, ale i v režimu stacionárním, s jedním nebo dvěma oscilačními ramenami. iBotic je možné vybavit suchým nebo mokrým filtračním systémem.

 

Model iGiotto App

Igiotto App

Jedná se o stříkací automat pro stříkání 3D objektů. iGiotto App využívá vysokovýkonnou a přesnou skenovací technologii. Stroj využívá 6 osý antropomorfní robot, který nese stříkací pistole.  Stroj je vybavený automatickým systémem čištění trysek, čímž se výrazně snižuje čas potřebný na údržbu.

 

Video stroja:

Categories : Povrchová úprava

Napsat komentář