CNC vrtací centrum Biesse EKO 2.2

8886_n_EKO-2-368

Vertikální CNC vrtací centrum s možností frézování a drážkování EKO 2.2 je vhodné pro sériovou nebo atypickou výrobu nábytku. Umí obrábět dílce do šířky až 1250 mm.
Materiál je uchycený ve stroji dvěma nezávislými kleštinami, které se automaticky přemísťují dle délky obráběného dílce a prováděných operací v obráběcím programu.

Stroj dále automaticky měří délku dílce v ose X pomocí laseru, v případě zjištěných délkových nepřesností může automaticky provést korekci vrtání do plochy z jedné a druhé strany dílce. Získáte tím maximální přesnost vrtaných spojů. V ose Y je možnost laserového měření dílce jako volitelné příslušenství.

K dispozici jsou dva typy vrtacích hlav, 28 nebo 44 vrtáků (2 x 22) s drážkovací pilkou, dva typy frézovacích elektrovřeten, nebo automatický zásobník nástrojů s 8 pozicemi. Pro elektrovřeteno s automatickou výměnou nástrojů ISO30 je možné také používat několik typů pracovních agregátů. Konfigurace stroje se dvěma nezávislými vrtacími hlavami (2 x 22 vrtáků) patří v současné době k nejproduktivnějšímu řešení vertikálních vrtacích strojů. Elektrovřeteno s automatickou výměnou nástrojů může být vybavenou také interpolační osou „C“, která řídí natáčení pracovních agregátů. V nabídce stroje je také jednotka zarážení kolíků do hran vrtaných dílců.

 EKO 2.2
 Minimální obrobitelné rozměry dílce  200 x 35 x 8 mm
 Maximální obrobitelné rozměry dílce  3200 x 1250 x 60 mm
 Rozměry stroje  5300 x 2300 x 2300 mm
 Vektorová rychlost X-Y 65 m/min
Stáhni si katalog

 

SB

 

 

 

 

Categories : CNC vrtací stroje